Mehmet BAŞ | BAŞ Mali Müşavirlik Ofisi , Mükelleflerin muhasebesel yönetimlerinde etkin ve değer yaratan “Mali Danışmanlık” ve “Denetim” hizmetlerini kalifiye ve tecrübeli çalışanları ile birlikte en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflemekte, her ülkeden, her türlü sektörde, her çeşit firma için güvenilir ve titiz bir muhasebe hizmeti sunmayı garanti eder.Ayrıca günümüz şartlarında yoğun olarak ithalat ve ihracata yönelen firmalarımızın her türlü muhasebesel kayıtlarını tecrübe, bilgi ve birikimimizle etkin bir şekilde yürütmekteyiz.

İşimize yaklaşımımızı belirleyen faktörlerin başında müşterimizin iş geçmişi, bulunduğu sektör ve çeşitli ihtiyaç ve hedefleri gelmektedir. Hedefimiz, müşterinin ticari faaliyetleri doğrultusunda eksiksiz, kolay anlaşılabilir ve finansal analize uygun bilgiler hazırlayarak bunları müşterimize en kapsamlı biçimde sunmaktadır. BAŞ Mali Müşavirlik Ofisi olarak, verdiğimiz her türlü muhasebe ve danışmanlık hizmetinin kalitesi ve kusursuzluğu konusunda tam güvence vermekte sakınca görmemekteyiz.

Misyonumuz

Müşterimizi olası risklerden koruyan etkin ve efektif hizmet anlayışı ile müşteri odaklı ve en uygun maliyet, en yüksek kalitede, ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik ve daha ileri bir hizmet anlayışı yaratmak.

Vizyonumuz

Ülkemizde değer üreten işletmeleri mevcut mali yasalar çerçevesinde denetleyerek onları risklerden koruyan ve iş alanlarındaki gelişimlerinin ve sürdürülebilir rekabet avantajlarının sağlanmasına katkı sağlayan hizmeti vererek, ülkemiz ekonomisine olumlu etki edebilmek, bunları yaparken de doğayı ve insanı ön planda tutmak.

  • Müşteri Memnuniyetini ön planda tutmak ve en üst düzeyde hizmet vermek.
  • Ekip ruhuna inanmak ve bunu sürekli kılmak, çalışanlarımıza değer vermek.
  • Kalitede evrensel düzeyi yakalamak.
  • Küreselleşen Dünya Ticaret’ inde hedefler belirlemek ve müşterilerimizin yurtdışı pazarlar ile rekabet edebile avantajını sürekli kılmak.
  • Çevre ve doğayı gözeterek hizmet üretimi yapmak.